„Autoškolu MKej mohu jedině doporučit. Od začátku až do konce jsem se setkával s velmi profesionálním přístupem. Pan instruktor Miroslav Krajča vše dokázal srozumitelně vysvětlit a měl se mnou neuvěřitelnou trpělivost, i přesto, že jsem velký stresař. V autě vždy panovala příjemná atmosféra a je vidět, že svou práci dělá s radostí a nadšením. A psí tým Brownie a Cookie byl už jen dokonalý bonus!"
R
Roman Feix
Google · před týdnem
„Best Driving School in Prague! All drives are recorded on GPS, you can check it on the app later which is very easy to use! The best mentors for theory and practical driving classes! They make you a better driver for sure! I would highly recommend to join them if you want to learn driving or get a driving licence in the Czech Republic. Drive Safe 😎"
S
Shivraj Kshatriya
Google · před 3 týdny
„Doporučuji autoškolu Mkej všem, co se chtějí učit řídit správně, bezpečně a s klidnou atmosférou v autě. Pan učitel Miroslav Krajča je při výuce usměvavý, asertivní a neskutečně trpělivý. Jsem "stresař" a pan učitel mě vždy svým klidným přístupem uklidnil. Nejprve jsme trénovali v málo rušných ulicích a pak jsme jezdili do různého provozu. Zvládla jsem zkoušku na první pokus a to díky panu učiteli a jeho nezapomenutelným radám!"
L
Lucie Bráníková
Google · před 3 měsíci
„Pan Krajča je milý a sympatický instruktor, v autě je vždy pohodová atmosféra. Autoškolu určitě doporučuji a děkuji za skvělý přístup."
M
Michal Vojík
Google · před 4 měsíci
„Mám velmi dobrou zkušenost s panem Miroslavem Krajčou. Během autoškoly jsem oceňovala jeho empatický a trpělivý, a zároveň vysoce profesionální přístup. Výuku dokázal citlivě přizpůsobit mé osobnosti a pomohl mi překonat strach z řazení a rychlé jízdy. Uměl mě také motivovat a podpořit, díky čemuž jsem se cítila dobře připravená na závěrečné zkoušky, nejen po dovednostní, ale i po psychické stránce. Autoškolu MKej mohu jednoznačně doporučit."
R
Rozalie Nyirendova
Google · před 5 měsíci
„Z autoškoly jsem měla velký respekt, protože jsem slyšela spoustu příběhů o nepříjemných instruktorech. Hledala jsem proto dlouho místo, které mi bude vyhovovat. Autoškola MKej byla nakonec ta nejlepší volba. Všechno mi bylo vždy trpělivě a s respektem vysvětleno, jízdy probíhaly v klidu a pan Krajča uměl každou situaci jasně a bez stresu vysvětlit. Pokud hledáte autoškolu s milým a vstřícným přístupem, kde ve vás podpoří radost z řízení místo toho, aby ve vás vyvolávali blok či strach, jste tady správně."
A
Anna Peštová
Google · před 6 měsíci
„Autoškolu můžu jen doporučit. Nečekala jsem, že začnu řídit takhle brzo a ještě k tomu vůbec dát zkoušku napoprvé. Pánové Krajča i Kubů jsou skvělí instruktoři, vše vám vysvětlí, nespěchají a mají s vámi trpělivost. Jakožto člověk, co mívá úzkosti, můžu říct, že jakékoli napětí či obavy pominuly během jízd. Jsem moc ráda za absolvování výuky zrovna u téhle školy!"
Z
Zuzana Ratajová
Google · před 9 měsíci
„100% professional Autoskola for foreigners. The owner Miroslav provides quality technical education and English lessons will be precisely and securely understandable. I passed all theory and practical driving exam in just one try. All staff were friendly and calmly approached. Best Recommended Autoskola in Prague."
P
Pedro Estrella
Google · před 9 měsíci
„Autoškolu můžu jedině doporučit! Přihlašování i veškerá komunikace probíhaly bez problémů. Instruktoři byli vždy milí, trpěliví a s klidným přístupem. Celkově skvělá zkušenost!"
L
Lucie Čehovská
Google · před rokem
„Nikdy bych nevěřila, že zvládnu řídit, natož, že udělám všechny zkoušky na první pokus. Instruktoři jsou fakt pohodáři, se kterými se víc nasmějete než vystresujete. I když jsem o autech nevěděla vůbec nic, všechno mi vysvětlili s klidem a humorem. Jestli chcete řídit bez nervů, tak doporučuju MKej. Děkuju moc!"
A
Alexandra Pylypysynova
Google · před rokem
„Autoškola MKej byla skvělá volba! Instruktoři jsou trpěliví, vše srozumitelně vysvětlili a jízdy probíhaly v pohodové atmosféře. Naučil jsem se nejen řídit, ale i zvládat různé situace v provozu. Teorie byla praktická a srozumitelná. Takže můžu určitě doporučit!"
J
Jakub Vavák
Google · před rokem
„Jednoznačně doporučuju dál, skvělá autoškola! 🚗 Pan Krajča byl trpělivý, profesionální a každá jízda proběhla v klidu, v uvolněné atmosféře a navíc s humorem. ☺️ Oceňuju taky transparentní plánování i trackování jízd v aplikaci. Děkuju za super přístup!"
A
Adéla Herzogová
Google · před rokem
„Moc fajn autoškola. I přes můj nulový zájem o auta mě dokázali připravit na závěrečné zkoušky a testy. Pan Krajča a pan Kubů jsou výborní učitelé a především lidé. S ničím nebyl problém a vždy mi vyšli vstříc. Mohu jen doporučit."
T
Tomáš Rosa
Google · před rokem
„Správní lidé na správném místě. Jestli hledáte skvělou autoškolu, tak jste ji právě našli. Pánové Krajča a Kubů to mají pod palcem a to po všech stránkách. Během hodin v autě prostě nenajdete prostor na stres a nervozitu — přátelský a věcný přístup učitelů je na top úrovni. Navíc veškeré jízdy si zapisujete přes aplikaci, což je hodně fajn. Pánové, díky moc."
P
Pavel Pošík
Google · před rokem
„Úžasná autoškola! Díky skvělému instruktorovi jsem přestala mít strach z řízení a postupně jsem se místo nervování na jízdy těšila. Vše je vysvětleno velmi lidsky, v přátelském duchu, jako kdyby s vámi jel kamarád, co vám radí co, jak a proč."
K
Kristýna Pokrovskij
Google · před rokem
„Instruktoři byli trpěliví, profesionální a ochotní. Výuka byla srozumitelná a jízdy probíhaly v přátelské atmosféře. Díky tomu jsem získala jistotu za volantem a mohu jen vřele doporučit!"
T
Tereza Češpivová
Google · před rokem
„Lepší autoškolu než MKEJ si člověk nemohl vybrat. Instruktoři jsou přátelští, často se s nimi člověk zasměje — ať na teoretické hodině nebo při jízdách. Se studenty mají svatou trpělivost. A samozřejmě naučí řídit — když naučili takové střevo, jako jsem já, tak musí naučit řídit každého! :D"
T
Tomáš Kabourek
Google · před rokem
„Velmi přátelský a pohodový přístup obou instruktorů. Se všemi problémy či otázkami jsou ochotni pomoci. Během výcviku projedete celou Prahu a nemusíte se tudíž bát, že vás překvapí nějaká dopravní situace. S touto autoškolou jsem nadmíru spokojený a neměnil bych."
M
Matěj Svoboda
Google · před rokem
„Ač slovní recenze zpravidla nepíšu, tuto autoškolu mohu jedině doporučit. Jak p. Krajča, tak p. Kubů jsou velice trpěliví instruktoři se skvělým smyslem pro humor a vše ochotně vysvětlí — bez křiku, urážek apod. Velká flexibilita při plánování jízd. Nelituji ani jednoho okamžiku stráveného v této autoškole!"
T
Tom Lauda
Google · před 2 lety
„Po půl roce v této autoškole můžu jen doporučit, vždy skvělá domluva a hlavně pohodový instruktor, který vás nestresuje a naopak se s ním i zasmějete. I přesto, že jsem bojovala s rozjezdama téměř polovinu výcviku, tak to semnou pan instruktor Krajča vždy řešil v klidu. Děkuji za pohodový přístup."
V
Vendy Kořínková
Google · před 2 lety
„Skvělá příprava. Pohodlné plánování. Přátelská atmosféra. Pan instruktor Krajča vše v klidu vysvětlí a poradí, jak se nejlépe chovat v dopravních situacích. Vřele doporučuji."
K
Kristina Mihule
Google · před 2 lety
„Můžu jen doporučit! Z řízení jsem měla velký respekt, ale díky instruktorově přístupu jsem to zvládla překonat. Pan Krajča je velmi trpělivý a člověk se s ním v autě i zasměje."
D
Dana Ha
Google · před 2 lety
„Nemám co vytknout, všechno proběhlo jak mělo. Pan Krajča všechno dobře vysvětlí a zároveň je na hodinách i sranda."
M
Matěj Šimonovský
Google · před 2 lety
„Možná se 100% hodnocení zdá trošku nedůvěryhodné, ale v tomto případě nelze jinak. Pokud se chcete naučit řídit s normálním instruktorem a občas se i zasmát nad dopravní situací, tak zavítejte do Podolí."
H
Hynek Bednar
Google · před 3 lety
„Určitě doporučuji! Pan Krajča je moc milý, nebyl problém se na cokoli zeptat, vše mi vysvětlil."
R
Richard Filip
Google · před 3 lety
„Tuhle autoškolu jednoznačně doporučuji! Vše technicky i organizačně skvěle zvládnuté. Instruktor autoškoly, pan Krajča, má profesionální a zároveň velmi lidský přístup."
F
Filip Moucha
Google · před 3 lety
„Pan učitel Krajča je klidný a trpělivý a díky jeho lidskému přístupu a humoru vládla v autě pohoda. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu."
Z
Zuzana Štrachová
Google · před 3 lety
„Tuto autoškolu jsem našel čirou náhodou. Jen co jsem přišel, přivítal mě velmi příjemný a sympatický učitel Miroslav Krajča. Jízdy byly pohodové a se špetkou humoru, přednášky velmi poučné. Jsem velmi spokojen a určitě doporučuji. A pamatujte — dobrá autoškola se hledá těžko a na kvalitě se nedá ušetřit."
D
David Mašek
Google · před 3 lety
„Lépe jsem si vybrat nemohla, skvělý přístup. Nikdy jsem si nepřipadala úplně neschopná — pan Krajča mě uklidňoval, že to půjde, než aby to bylo naopak. A dneska úspěšně splněné testy i jízdy. Přístup instruktora tomu hodně pomohl. Ještě jednou děkuju za dovedení k úspěšným zkouškám."
S
Sara Hadariova
Google · před 3 lety
„Moje obavy, jak budu zvládat udělat si řidičák skoro v 50 letech a při plném pracovním vytížení, se v autoškole MKej rychle rozptýlily. Skvělý profesionální a zároveň lidský přístup s citlivým smyslem pro humor. Perfektně připravené přednášky i on-line obsah. Zkoušky se mi podařilo absolvovat na poprvé a v téhle autoškole vás opravdu naučí řídit. Doporučuji na 100%."